O nás

Servisní zázemí se postupně zlepšovalo a z původních prostor v ul. J. Ressla, které sloužily k činnosti firmy více jak 10 let, vyústil rozvoj firmy ve výstavbu nové provozovny otevřené k 1. 12. 2004, která výrazně zlepšila komfort pro realizaci zakázek, jak pro pracovníky firmy, tak pro zákazníky. V roce 2006 byla převzata a zrekonstruována provozovna.

Historie firmy

Firma Autosklaservis Weber s.r.o. rozvíjí v Mostě svoji činnost od roku 1992 kdy byla založena na základě živnostenského oprávnění dnešní jednatelky paní Ilony Weberové. Transformace na společnost s ručením omezeným proběhla v roce 2003. Druhým společníkem firmy je ing. Zdeněk Weber,CSc.

Firma se v prvopočátcích své činnosti zaměřila zejména na dodávky, výměny a opravy automobilových skel. Postupně své služby rozšiřovala o montáže a servis zabezpečení vozidel – zejména zamykání řadící páky, dále montáže tažných zařízení, střešních oken, autoradií a Hands Free sad pro telefonování za jízdy. Velmi žádanou službou je i dodatečné opatření skel tónovacími foliemi popř. bezpečnostní kódování skel. Nedílnou součástí nabídky prací pro zákazníky se staly i specializované opravy poškozených plastových dílů v interiérech a exteriérech automobilů technologií Renovátor. V současné době firma připravuje službu renovace a čištění plastových, textilních a kožených částí a interierů vozidel

Servisní zázemí se postupně zlepšovalo a z původních prostor v ul. J. Ressla, které sloužily k činnosti firmy více jak 10 let, vyústil rozvoj firmy ve výstavbu nové provozovny v Mostě v Žatecké ul. 3304, která byla otevřena k 1. 12. 2004 a výrazně zlepšila komfort pro realizaci zakázek jak pro pracovníky firmy tak pro zákazníky. V roce 2006 byla převzata a zrekonstruována provozovna v Teplicích, ul. Čsl. dobrovolců 2815, která úspěšně poskytuje služby zákazníků z Teplicka.

Společnost Autosklaservis Weber s.r.o. je smluvním partnerem pojišťoven a zajišťuje zákaznický servis při vyřizování škodních událostí. Je autorizovaným pracovištěm pro bezpečnostní kódování skel CEBIA. Má exkluzivní smlouvy s významnými podnikatelskými subjekty na Mostecku pro servisní práce, dodávky a opravy autoskel a autopříslušenství. Kvalifikovaný personál a flexibilita při jednání se zákazníky jsou zárukou spokojenosti s poskytovanými službami.

1) Základní údaje o firmě

 • Obchodní jméno: Autosklaservis Weber, s.r.o.
 • Sídlo: Josefa Ressla 1793/1, Most 434 01
 • Provozovny:
  • Most, Žatecká 3304
  • Teplice, Nákladní 1983
 • Jednatelka: Ilona Weberová, Ing. Lenka Weberová
 • Bankovní spojení, číslo účtu: KB MOST, 27-7668280227/0100
 • IČ: 25466666, CZ25466666
 • DIČ: CZ25466666
 • Telefonní, e-mail spojení: 476 705 362, most@autosklaservis.cz

2) Hlavní dodavatel - AGC s.r.o. Teplice (Automotive Replacement Glass)

Výrobci skel - AGC, Saint – Gobain, Pilkington, Sekurit.

 • Mobilní program – firma má zavedený program pro vybrané klienty kdy dojíždí za zákazníky kteří nemohou dojet do servisu, v případě potřeby i o víkendu. Opravy jsou možné i přes noc pro zákazníky, kteří potřebují své vozidlo pro podnikání a nemohou ho postrádat. Non-stop služba je zajištěna na mobilním telefonu.

3) Vybavení smluvní opravny

V přijímací kanceláři je vybavení odpovídající požadavkům pro komunikaci s pojišťovnami: digitální fotoaparát, skener, e-mail, fax

Převzetí požadovaných dokladů:
potřebné doklady k likvidaci pojistných událostí přebíráme od zákazníků a převádíme do elektronické podoby a následně odesíláme do partnerských pojišťoven

4) Další informace

 • Kapacita servisu
  • průměrný počet provedených oprav za den - 3 až 4 vozy
  • doba opravy 2 hodiny + vytvrzení u lepených skel (cca 4 hodiny)

 • Kvalita čelních skel
  • kvalita čelních skel je zaručena dodavatelem - výrobce a dodavatel AGC s.r.o., jedná se o značková skla prvotřídní kvality, skladovaná ve speciálních stojanech pro zamezení jejich případného poškození.

Certifikáty

      Construct   Cp   Defend-chytka   Defend-sabler   Uniqua

Aktuality

autosklaservis.cz